שאלות / תשובות

ברוכים הבאים לאתר FoodisGood – רשת חברתית למתכונים. בעמוד שאלות / תשובות תוכלו להכיר יותר טוב את האפשרויות השונות שיש לאתר להציע לכם. בין אם אתם מעוניינים להתחיל לשמור מתכונים, לדרג, להציג עצמכם בפני חברי הקהילה או להעלות מתכונים לאתר.

איך ניגשים לפרופיל האישי?

בחלקו העליון של האתר מופיע כפתור בצבע חום, עליו כתוב “פרופיל אישי”. לחצו על הכפתור למעבר לפרופיל האישי שלכם בו ניתן לצפות ברשימת מתכונים שמורים, לערוך פרופיל אישי, לצפות במתכונים שלכם ועוד.. למעבר לפרופיל האישי שלכם.

איך עורכים פרופיל?

בכל שלב נתון ניתן לערוך את פרופיל המשתמש. לאחר כניסה לפרופיל האישי, תמצאו בצד שמאל של העמוד כפתור ועליו הכיתוב “עריכת פרופיל”, לחצו עליו בכדי לשנות שם תצוגה, להוסיף תיאור אישי וכד’.. למעבר לפרופיל האישי שלכם.

מה זה שם תצוגה ואיך משנים אותו?

שם התצוגה הוא השם שיופיע לצד כל מתכון שלכם באתר. לחיצה על שם התצוגה תעביר את הגולשים לפרופיל האישי שלכם לצפייה בשאר המתכונים שהעליתם ולקריאת התיאור האישי. עריכת שם התצוגה תיעשה לאחר לחיצה על “עריכת פרופיל” בצידו השמאלי של המסך בתוך הפרופיל האישי, תחת “שם תצוגה”. למעבר לפרופיל האישי שלכם.

איך מוסיפים תיאור על עצמי ולמה זה חשוב?

התיאור שלכם מסביר לקהילה מי אתם ובמה אתם מתמחים. במידה ויש לכם עסק בתחום או שאתם מעבירים סדנאות אוכל – כתבו זאת בתיאור והשאירו פרטים ליצירת קשר (טלפון, אי-מייל, פייסבוק וכד’..). עריכת התיאור תיעשה לאחר לחיצה על “עריכת פרופיל” בצידו השמאלי של המסך בתוך הפרופיל האישי, תחת “אודותיך”. למעבר לפרופיל האישי שלכם.

יש לי בלוג / עמוד פייסבוק, איך ניתן להוסיף קישור לאתר שלי?

בעריכת פרופיל ניתן גם להכניס כתובת אתר (קישור לבלוג, עמוד פייסבוק, עמוד יוטיוב וכד’..). כתובת האתר תופיע מתחת לשם התצוגה של כל משתמש. הוספת הקישור תיעשה לאחר לחיצה על “עריכת פרופיל” בצידו השמאלי של המסך, בתוך הפרופיל האישי, ממש לצד כתובת המייל. למעבר לפרופיל האישי שלכם.

איך שומרים מתכונים?

לשמירת מתכונים קלה יש ללחוץ על האייקון בצורת לב שמופיע בכל מתכון, מתחת לזמן עבודה. כדי לגשת למתכונים השמורים יש לעבור ללשונית “שמורים” בעמוד הפרופיל.

איך מדרגים מתכונים?

בתחתית כל מתכון נמצא טופס דירוג וחוות דעת. הכנתם את המתכון ויש לכם הצעות לשיפור? זה המקום לכתוב אותן. יש לבחור במספר כוכבים לדירוג המתכון ולכתוב חוות דעת, הצעות או הערות. המתכונים המדורגים ביותר יזכו לחשיפה גדולה יותר ברחבי האתר.

איך מעלים מתכון?

כל משתמש רשאי להעלות מתכונים לאתר. לצורך העלאת מתכון הכנו לכם טופס מקצועי, ידידותי ונוח. חשוב למלא את כל השדות בטופס במטרה ליצור עמוד מתכון אינפורמטיבי ואיכותי. אין להעלות מתכונים בלי תמונה. למעבר לעמוד העלאת מתכון.

איך מדפיסים מתכונים?

למעוניינים להדפיס מתכונים מחכה גרסת הדפסה מתקדמת המציגה את המתכון בצורה הברורה והנוחה ביותר. למעבר לגרסת הדפסה יש ללחוץ על האייקון של המדפסת, שנמצא בכל מתכון, מתחת לזמן עבודה. גרסת ההדפסה כוללת ריבועים לסימון מצרכים ושלבי הכנה לשמירה על הסדר והנוחות.

לשאלות נוספות ותמיכה טכנית צרו איתנו קשר

כתובת המייל: [email protected]

עמוד הפייסבוק שלנו: רשת חברתית למתכונים- FoodisGood